Recenzie

Hodnotenie MUDr. Michal Mačík Ortopedická ambulancia Odborník. Ľudský a hlavne milý personál. Čakacia doba v porovnaní s inými ambulanciami minimálna . Keď ma niečo bolí nemusím čakať mesiac kým ma objednajú. Ďakujem. mária gibová (09/2017)

Hodnotenie Ortopedická ambulancia Pán DOKTOR, do bodky a do písmena. Odborník na slovo vzatý, charizmatický, milý, ústretový, vždy ochotný pomôcť. Každému pacientovi dokáže venovať potrebný čas (aj na úkor svojho vlastného), tiež povzbudivé slovo, nežný pohľad, či milý úsmev, ktorý pohladí nejedno ubolené srdce. Pán prednosta, som nesmierne rada, že ste sa ma ujali a boli ste ochotný ma reoperovať po nevydarenej plastike kríž. väzu z Ružomberka. Obrovská vďaka Vám! Rovnako srdečne Vám veľmi pekne ďakuje aj Aďa, ktorú ste operovali už 3 krát, aby ste tak zachránili jej koleno pred výmenou a plne sa stotožňuje s napísaným. ĎAKUJEME KRÁSNE!!! Ivana a Aďka (02/2017)

Hodnotenie PhDr. Radoslav Grega SM systém Ak máte pohybové problémy, alebo ak ich aj nemáte a chcete sa naučiť spávne cvičiť SM systém, vrelo odporúčam p. Gregu, je trpezlivý, ochotný, s profesionálnym prístupom k pacientom. Dlho sme hľadali takúto pomoc, som nesmierne vďačná, nielen p. Gregovi, ale aj doporučeniu od p. doktora Smika, že sa to podarilo. Vďaka cvičeniu pod odborným dohľadom, v kombinácii s ozónovou liečbou sa môžem znovu hýbať a tešiť sa zo života. Veľmi pekne ďakujem super fyzioterapeutovi, no a samozrejme aj celému tímu, ktorý ma dával dokopy, hlavne v období, keď to bolo akútne. ĎAKUJEM!!! Lýdia K. (08/2016)

Hodnotenie So svojimi zdravotnými problémami sa liečim u MUDr. Pidaničovej už niekoľko rokov. Som maximálne spokojná. Pristupuje k pacientovi s pochopením, citlivo zvažuje liečbu. Hodnotím veľmi kladne. Emília (02/2014)

Hodnotenie MUDr. Peter Cvengroš Výborný odborník Marta (01/2016)

Hodnotenie MUDr. Peter Cvengroš Veľmi ochotný a pozorný, snaží sa vyhovieť pacientovi. Vypočuje si vás pozorne, nemáte pri ňom pocit, že sa ponáhľa. Práve naopak. Hanka (09/2014)

Hodnotenie Vynikajúci lekár a odborník. Ortopéd ktorého práca je skutočne jeho koníčkom. Ak by boli všetci lekári tak výborný určite naše zdravotníctvo a pacienti by neboli tak chorí. Pred jeho odbornosťou skutočne klobúk dole. Zaslúži si môj obdiv.... Mikuláš (10/2015)

Hodnotenie Jednička medzi ortopédmi. Čakal som za ním X hodín, ale rád. Viete, že ste v rukách odborníka. O prístupe k pacientom ani nehovorím. Proste padne vám sánka, keď to porovnáte s tými šuflikármi od ktorých ste prišli. Anonym (02/2012)

Hodnotenie Výborná, milá, múdra a obetavá pani doktorka. Tatiana (03/2016)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Úžasná lekárka, ľudský prístup, som šťastná, že mám možnosť mať tak dobrú lekárku. Emília (11/2015)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Veľmi dobrá organizácia práce, odborný prístup hodnotím ako super! Teťana (10/2015)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Som veľmi spokojná s celým personálom. Sestričky - ústretové, milé. Lekárka - super, milá,láskavá,prístup - tak ako to má byť. Mária (11/2015)

Hodnotenie MUDr. Brigita Popovičová Veľmi príjemná lekárka, ochotná, ústretová, dlhšia doba čakania ale stojí to za to. Juliana (10/2015)

Hodnotenie MUDr. Brigita Popovičová Je to anjel a 1000% lekár. Ak by všetci lekári boli ako MUDr. Brigita Popovičová, na svete by sme nepoznali bolesť ani chorobu. Jana (07/2015)

Hodnotenie MUDr. Peter Brunc Odborník, ochotný pomôcťaj pri komplikáciách aké sme mali, ľudský. Z našej strany spokojnosť s pánom doktorom. Odporúčame ak má niekto PES. Anonym (04/2016)Napíšte o nás