Výživové poradenstvo

Lekári

Získať zdravý a vyvážený životný štýl je viac než len strava. Je to o pochopení svojho tela, jeho potrieb a vytvorení správnych návykov. A práve v tom vám môžem pomôcť ako váš výživový poradca.
 
Poskytujem individuálne prispôsobené poradenstvo pre každého klienta. Našou spoločnou snahou bude objaviť potenciál vášho tela a pomôcť vám dosiahnuť život plný energie a vitality.
Pri našej spolupráci sa budeme venovať nielen zlepšeniu stravovacích návykov, ale aj celkovému pohybu a životnému štýlu. Pomôžem vám identifikovať silné stránky a oblasti, na ktorých je potrebné pracovať. Zostavíme plán stravovania, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám a cieľom.

DIAGNOSTIKA ZLOŽENIA TELA PRÍSTROJOM INBODY 770

Objavte revolučnú metódu diagnostiky zloženia tela s InBody 770 - profesionálnym prístrojom, ktorý vás presne spozná a odhalí vašu skutočnú podstatu. Využívajúc bio- impedačné meranie s osvedčenou technológiou DMS-BIA a šiestimi frekvenciami, InBody 770 je neprekonateľným šampiónom v tejto oblasti na Slovensku.
Na rozdiel od bežných diagnostických metód, InBody 770 nevidí telo len ako celok, ale rozdeľuje ho na jednotlivé segmenty, umožňujúc odhaliť aj najmenšie nerovnováhy a problémy. Táto komplexná analýza tela je schválená lekármi a vysoko presná, čo ju robí nenahraditeľnou v medicíne aj športovej príprave.
Čo všetko môžete získať prostredníctvom diagnostiky InBody 770? Mnoho! Zistíte presné množstvo telesného tuku, hmotnosť kostrového svalstva, objem vody v organizme, proteíny a minerálne látky, celkovú hmotnosť, viscerálny tuk (vnútrobrušný tuk), a to len začiatok. Okrem toho vám InBody 770 poskytne aj dôležité informácie o vášom BMI indexe, WHR indexe, ABSI indexe, bazálnom metabolizme, rozložení svalstva a tuku v jednotlivých častiach tela, vyváženosti týchto častí a odporučí vám cieľovú váhu.
No a čo je ešte fascinujúcejšie? Sledovanie zmien v týchto parametroch, ktoré InBody 770 poskytuje, vám umožní posunúť váš tréningový a stravovací plán na absolútne novú úroveň. Už nikdy sa nebudete musieť spoliehať na neisté hádanie a vďaka jasnej histórii meraní budete mať všetky dôležité údaje o vašom tele na dosah ruky.
 
Cenník:
 
Diagnostika prístrojom InBody 770 bez interpretácie výsledkov: 10€
Diagnostika prístrojom InBody 770 s interpretáciou výsledkov: 20€
Diagnostika prístrojom InBody 770 s interpretáciou výsledkov + konzultácia: 35€2. poschodie – č.d. A 208

E-mail: vyziva@osteologickecentrum.sk
Telefón: +421 948 484 585